Book Of The Week 2017

Про проект / O projekcie

2017 Листопад - Тиждень 48

Книга рекордів Говорухи

Саша Кочубей

Як вразити однокласницю, котра фанатіє від відомого актора Роберта Паттісона, а на тебе й оком не гляне? Якщо ти зовсім не красунчик-«вампір» і в Голлівуд не беруть – треба спробувати потрапити у книгу рекордів Гіннеса, вирішує Андрій Говоруха на прізвисько Андроїд. А що слово із ділом у нього надовго не розходяться, одразу береться до справи. І нехай рекорди у хлопця специфічні, а спроби їх встановити провалюються з тріском, він не здається, адже на карту поставлена прихильність Єви.
У цій непростій справі Андрію-Андроїду допомагають (а частіше – заважають) друг Юрко, котяра на ім’я Монстр і найсимпатичніша чихуахуа Лея.
Чи вдасться хлопцеві встановити бодай якийсь рекорд, дізнаєтеся, коли прочитаєте книгу. Вона написана легко, з бешкетливим гумором, тому ви маєте всі шанси проковтнути текст за один раз, із першої до останньої сторінки.

Andrew Govorukha wants to impress a classmate who is a fancier of the famous actor Robert Pattison. But he is not a handsome "vampire" and is not from Hollywood - that is why he must try to get into the Guinness Book of Records...