Book Of The Week 2017

Про проект / O projekcie

2017 Грудень - Тиждень 51

Викрадач вічності

Клайв Баркер

Дім свят пана Гуда охоче приймає маленьких гостей і тішить їх нечуваними дивами. Дітлахи, стомлені від сірої буденності й надокучливих батьків, можуть тут відпочивати й розважатися донесхочу. Однак десятирічний Гарві Свік, трохи погостювавши в чарівному Домі, помічає, що не все так безхмарно. Шукаючи правду, хлопчик виявляє лихе обличчя Дому й дізнається, що за гостинність пана Гуда діти мусять розплачуватися найдорожчим, що в них є...
Читачам буде трішки моторошно, будуть загадки і подарунки, буде вічне свято і всі пори року в один день, і обов'язково буде дуже цікаво. І, крім звичайних "мужність-дружба-пригоди", ця книжка — про примарність ілюзій та взагалі всього матеріального. Про те, що час з рідними — найдорожчий скарб, який у нас є. А щодо свят і дивовиж, то їх насправді безліч на кожному кроці, варто лише придивитися!

Master storyteller and bestselling novelist Clive Barker creates an enchanting tale for both children and adults to cherish and retell. The Thief of Always tells the haunting story of Harvey, a bright 10-year-old who is suffering from the winter doldrums, and of a creature who takes him to a place where every day is filled with fun, and Christmas comes every night. Illustrated.